Öne Çıkanlar daeş ankara petrol napolyon diş sağlığı

İnfaz

İnfaz

"İngiltere' de EŞCİNSELLERE en çok kim kapıyı aralıyor, kim iş veriyor, kim sahip çıkıyor ve kim bunu taşımaktan mutlu oluyor?" diye bir araştırma yapıldı. Araştırma çok ilginç! 400 büyük kurum ve kuruluş arasında yapılan çalışmada İngiliz İç İstihbaratı MI5'in herkesi geride bıraktığı görüldü. MI5 daha önce birinci değildi. Yıllar içinde alışılmadık bir yöntemle bünyelerine eşcinselleri katma gereği duydular. 1990'lı yıllara kadar eşcinsellerin MI5'te çalışması mümkün değildi. Yasaktı. Bu kişilerin "şantaja maruz kalmalarından ve güvenlik riski oluşturmalarından" korkuluyordu. Bu şık ortadan kalkmadığına göre MI5 neden değişmişti? Acaba dünyanın en eski istihbarat teşkilatlarından olan MI5 neyin peşindeydi! MI5 Başkanı Andrew Parker, "Çeşitlilik kurumumuz için hayati önem taşıyor" dedi. Eşcinseller MI5'ten sonra en çok İngilizler'in önemli bankası Lloyds'ta çalışıyordu! Bu teşkilat ülke içindeki uçan kuşu bilirdi. James Bond'un kurumu olan MI6 ile de yakın çalışırlardı. İşte bu iki kurum sanırım çok önemli bir suikastı çözdü! Son birkaç ay içinde İNGİLİZLER istihbaratta çalışan sayısını artırmış, 1900 yeni elemanı bünyesine katmıştı.

Belli ki bu sonuç vermişti! Alex Goldfarb! Muhalif bir bilimadamıydı. Sovyetler Birliği'ni terk ederek Amerika'ya yerleşti. Kolombiya Üniversite'sinde görev aldı. SOROS'un yanına geçti. Sovyetler yıkılınca HAYIRSEVER işadamı SOROS'la birlikte Rusya'daki HAYIR işlerini yönetmeye koyuldu. 1990'da Alexander Litvinenko ile tanıştı. SASHA, yani Litvinenko, URPO'da görevli önemli bir askerdi. Devletin içinden geliyor, pekçok şeyi biliyordu. Görevi gereği istenmeyen isimler bazen ortadan kalkıyordu! URPO derin devletin derin operasyonlarının yapıldığı merkezdi! Buradakiler özel insanlardı. URPO'da Ivanovich'in liderliğinde çalışıyorlardı. Çok özel bir birimdi. Herkesin gözü buradaydı. Yapamayacakları çok az iş vardı. Valerievich ise Sasha'nın ikinci amiriydi. Bir de değişmekte olan devlete yani PUTİN'e bilgi aktaran Shebalin Vasilievich vardı.

ÖRGÜTTEKİ her şeyi bu adam yukarı raporlardı. İstihbarat örgütlerinde bu normaldi! Herkesin bağlı olduğu bir AKIM bulunurdu. Sasha, GOLDFARB'a yani SOROS'a bağlı çalışıyordu. Ama arada çok önemli bir isim vardı! Boris Abramovich Berezovsky... Çok zengindi. Medyası vardı, madenleri vardı, gücü vardı, ilişkisi vardı. Yeltsin'den sonra RUSYA'nın sahibi olmak istedi. Aslında SOROS'un o an ülkedeki en büyük PİYONUYDU! Soros adına operasyonlar yapıyor, DEVLETİN değiştiğine inanmıyor, hem Putin'i hem devleti yeneceğini düşünüyordu. URPO'dan da destek aldığı oluyordu tabii. Serveti çok büyüktü. Fransa'nın güneyinde ŞATOLARI, Londra'nın göbeğinde malikaneleri vardı. Amacı medya ve finans gücüyle devleti almaktı. Elindekiler yetmiyordu. Neyse... İşler karıştı. Çekirdekten ajan olan Putin, DERİN DEVLETİN desteğiyle rakiplerini tasfiye etti. SASHA, Alex Goldfarb'ın büyük desteğiyle takip altında olmasına rağmen, 24 saat izlenmesine rağmen önce Türkiye'ye sonra İngiltere'ye kaçtı. Tarih 2000'di! Sık sık ev değiştirseler de, aynı yerde iki kez yemek yemeseler de, İngilizler'den güvence alsalar da hayat planladıkları gibi olmadı. Karı-koca bir de küçük çocukları vardı. Tek istedikleri gerilimden uzak yaşamaktı.

OLMADI! KGB yeni adıyla FSB onları Londra'da buldu. İSTİHBARAT SUBAYI olan Sasha 2006'da POLONYUM ile zehirlenerek öldürüldü. Küçük bir atom bombası vücuduna girmişti. İddialar çeşitliydi. Gerçek olan atom bombasının onu bitirdiğiydi. 2 hafta içinde 43 yaşındaki sağlam ve atletik vücutlu Sasha bir deri bir kemik kaldı. Saçları döküldü. Kendini tanıyamaz hale geldi! KGB'nin eski gücüyle geri geldiğini görmüyor, Berezovsky için çalışıyor, kurtuluşu onda görüyordu. Kaybeden o oldu! Ukrayna'yı da karıştıran Berezovsky'di! Soros'un ortağı yani! Soros ve arkasındaki güç dışarıdan gelip hedef ülkeyi avucunun içine alır, bir-iki ismi ülkenin başına getirirdi! Kontrol daima kendilerindeydi. Soros devletler gibi çalışmazdı. Farklı yöntemleri vardı. Putin'i devirmek için o günün gelmesini bekledi. Geçtiğimiz yıl Boris Nemtsov'u aradı. Eski dostuydu. Yeltsin döneminde ENERJİ BAKANIYDI. Liberal akımı ülkede yeşerten ve yayan isimdi. Tabanı vardı. O gün Soros kendisini arayıp hal hatır sordu. Nemtsov başına geleceklerden habersizdi. Konuşma bittikten bir süre sonra KURŞUNLAR genç politikacıyı buluyor ve hayatını kaybediyordu!

Soros bu arkadaşının ölümüyle Putin'in zorda kalacağı ve ülkenin içeriden karışacağı düşündü. Öyle olmadı! Putin şeffaf davranarak oyunu bozdu. Putin de karşıdaki rakibin gücünü biliyordu. Türkiye'de de bu adamlar çok güçlüydü. Pekçok patronun kara kutusu olarak bilinen isimler, şoförler ya da korumalar bunlara bağlıydı. İstanbul'daki önemli isimler için düzenli raporlar giderdi. Soros ve arkasındaki güç bilgi sıkıntısı çekmezdi. Kimin ne yaptığını, yapmak istediğini bilirdi... Bizler bilmezdik... Patronlar da... Ama bilgiler giderdi. MI5 yani eşcinsellere kapısını sonuna kadar aralayan İngiliz İstihbarat Örgütü 10 yıl sonra "SASHA'YI İNFAZ EMRİNİ PUTİN VERDİ" bilgisine ulaştı. Süren davanın hakimi de bunu onayladı! Yıllarca cevap bekleyen sorular belli ki eşcinsellerin katılımı sonucu ÖRGÜTTEKİ İSTİHBARATI artırmıştı! Şimdi sıra Sasha'dan sonra Londra'da EVİNDE ÖLÜ BULUNAN Berezovsky'nin ölümünü aydınlatmaktı. Sasha'da NÜKLEER BOMBA BULUNMUŞTU! Bedeni zaten iflas ederek bunu göstermişti! Bakalım Berezovsky için bir şey bulabilecekler mi? İngilizler istihbaratı elden geçirdiklerine göre bence adım atılacaktı. Biz bilmesek de yol alınacaktı. Bakalım bizim kulağımıza da bir şeyler gelecek mi?
Bekleyelim...

Ergün Diler.Takvim.22 Ocak 2016 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.