Hedefteki ülke Türkiye

- Bu haber 11623 kez okundu.

Hedefteki ülke Türkiye

 Siyonizm, Hıristiyan dünyası, putperestler, Ehl-i sünnet düşmanı sözde Müslüman bazı ülkeler, ateist güruh, Batı kültür potasında erimiş yerli ve millî olmayan Batı’nın devşirme aydınlarımız, Batı’nın ve küresel sermayenin taşeronları Türkiye’ye postmodern bir savaş açmıştır. Bu savaş 1919-1922 İstiklal Savaşından çok daha önemlidir. Çünkü düşman hem içeride hem de dışarıdadır.

Komada hatta bitkisel hayatta olan küresel sermaye ve emrindeki emperyalist güçler için İslamiyetle savaşmak 21. Asrın stratejisidir. Ve hedef ülke Türkiye’dir. Neden Türkiye? Türkiye İslam ve Türk Dünyasının beyni, omurgası, umut kaynağı, en gelişmişi, Mekke-i Mükerreme’nin ve Medine-i Münevvere’nin, İslam ülkelerinin sigortasıdır. İngiliz tarihçi Arnold Toynbee'ye göre: “Türklere elbette düşmanız. Selçuklu ve Osmanlının İslamiyete hizmeti olmasaydı bugün Anadolu, Orta Doğu, Kuzey Afrika Hıristiyan ülkesi olacaktı. İslamiyet çöllerde kabile dini olarak kalacaktı. Selçuklu ve Osmanlı 800 yıl Batı’nın Orta Doğu, Afrika ve Asya’da sömürmesini önlemiştir. Osmanlı ayrıca 600 yıl Balkanlar, Kuzey Afrika ve Kafkasya’yı Batı’dan koparmıştır...”


Son devrin İslam âlimi ve evliyası Seyyid Abdülhakim Arvasi hazretleri buyurdu ki: “Osmanlının İslamiyete yaptığı hizmet Eshab-ı kiramdan (Rıdvanullahi aleyhim ecmain) sonra, makamları Tabiinden (Kuddise sirruh) sonra gelir. Dünyada hiç Türk olmasaydı ben Türklüğü temsil etmekten şeref duyardım...”


Tarih boyunca Anadolu’daki Türk varlığı güçlü olduğu zaman İslam ve Türk Dünyası güvenli, huzurlu ve refah içinde olmuştur. Anadolu Türkü zayıf olduğu ve birbiri ile boğuştuğunda İslam ve Türk Dünyası Hıristiyan Batı başta olmak üzere emperyalist güçlerin postalları altında ezilmiş ve sömürülmüştür. Türkiye’ye düşmanlıklarının sebebi de devam etmekte olan sömürü çarkını kıracak tek güç olduğu içindir...


Bu ön bilgilerden sonra tahlil ve yorumlara gelince Orta Doğu’da Osmanlıyı parçalayanlardan önemli bir kişi olan Lawrens’in hatıralarını okuyunca 1900-1916 hadiseleri ile 2000-2016 hadiseleri aynı; sadece piyonların farklı olduğunu görüyoruz. 1907-1908 Sultan Abdülhamid Han’ı Jön Türkler ve Tanzimatçıların zihniyetinde olan İttihat Terakki, Enver, Cemal, Talat Paşalar, masonları kullanarak tahttan indirdiler. Asrın dehası, son derece kıymetli devlet adamı ve kalp ehli olan bu mübarek insana “Kızıl Sultan” diyerek saldırdılar ve iftira ettiler. İslam düşmanı Fransız ve İngiliz ajanı Jön Türkler ise bu mübarek insana “Dinsiz Padişah” dediler.


Yıl 2000-2008’de bu şer güçler Erdoğan’ı devirmek istediler ve “Diktatör” iftirası attılar. Sultan Abdülhamid Han’ı yıkanlar ile Erdoğan’ı yıkmak isteyen zihniyet aynı, kişiler farklıdır. ABD, İngiltere, Fransa, Vatikan, Siyonizm, masonlar, Evangelistler, küresel sermaye ve baronlar o zaman başka şimdi başka insanlardan oluşmaktadır.


Orta Doğu'daki bütün savaşlar dünyanın bütün gelirinin yüzde 50'sini sömüren 62 ailenin sömürüsü için yapılıyor!.

M.Necati Özfatura-Türkiye-09.12.2016Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.