Osmanlı'nın yıkılışında siyonlar

- Bu haber 8781 kez okundu.

Osmanlı'nın   yıkılışında siyonlar

 Osmanlının yıkılışı ile ilgili faaliyetler çok eskilere dayanır. Şeyh Bedrettin isyanının arkasında Yahudi vardır. Şeyh Bedrettin Kadıasker (Kazasker) idi. Padişah tarafından emellerine ve kavuşmak istediği makamlara kavuşması engellenince padişaha kin besledi. İlmi sayesinde halk arasında itibar gördü ve tarikat kurdu. Bu tarikata çok sayıda kişi katıldı. Tarikatın halktan gizlenen niyet hedefleri ise 3 tanedir: 1-İslam dinini değiştirmek 2-Osmanlı saltanatını yıkmak 3-Beni İsrail hükümetini kurmak.

Bu tarikata mensub yüzbinlerce asi, Anadolu'nun batısı ve Rumeli'de birkaç yılda çok kan döktüler ve halkın mallarını yağma ettiler. Şeyh Bedrettin komünist idi. Şeyh Bedrettin ve kurmay heyetini idare eden, katliama sevk eden, para veren, para ile çeteler kurduran ve katliama sevk eden, icra programını tanzim ve icra eden Hotalak (Torlak Kemali) ile Avransasa denilen Yahudilerdir.

Şehzade İkinci Murat, Şeyh Bedrettin ve Yahudileri cezalandırdı. Ankara civarında senelerce hüküm süren "Ahiler"e Yahudiler sızdı ve idare ettiler. Sultan İkinci Selim devrinde Yasef Nassi'nin kızkardeşi Rebeka Harem-i Hümayinde Yahudiler hesabına çalıştı. Sultan 3. Selim olayında; Sultan 4. Mustafa'nın o kanlı gününde, Sultan 2. Mahmud zamanında Yeniçerilerin ayaklanmasında Yahudiler başrolde idiler. Sultan Abdülmecid devrinde gözdelerinden Nalan dil vasıtasıyla Yahudi Cilyon ve Salomon Baruh Barnaton çok kötü roller oynadılar. Sultan Abdülaziz ve Sultan 5. Murat devirlerinde tahtan indirenlerde Yahudi Nesim Zedler, Mişon ve Haronaçi Viyana güzeli Elis ile şeytanca roller oynadılar.

Sultan 2. Abdülhamid Han'ın tahtan indiriliş tebliğini eden de bir Yahudidir.Osmanlı hükümetinin idaresi tam manasıyla Siyon Yahudi Cemiyetinin İttihat ve Terakkiye tabii devlet adamlarının eline geçti. Sultan Abdülhamid Hanın tahtından indirilip Selanik'e sürgün gönderilmesinden sonra Siyon Cemiyetine bağlı Doğu Yahudi Mason Locası gizli toplantısında şu kararlar alındı: 1-Bundan sonra Türkiye'de dinin nüfus ve kuvvetini kırmak. 2-Türkiye mali ve iktisadi kaynaklarını mason kardeşler arasında bölüşmek. 3- Hilafeti saltanattan ayırıp zaafa uğratmak. 4- İmkan bulunca cumhuriyet ilan edilip Osmanlı Hanedanının ortadan kaldırılması

Mevlanzade Rıfat Bey'in Siyonistler Osmanlıyı nasıl yıktı? Adlı eseri Fransa'da yayınlanan haftalık Le Point dergisinde Pierre Beylau'nun hazırladığı araştırmada "Ortadoğu'da Osmanlının yıkılışı ile birlikte kendi menfaatleri doğrultusunda suni sınırlar çizerek bölgede hassas ve tehlikeli bölgeler meydana gelmesine sebeb oldular. Batı cetvelle çizdiği bu sınırlarda kasten istikrarsızlık ve ihtilaf tohumları ekerek düşmanlık soktu."


Osmanlının yıkılışından bu yana Ortadoğu'da savaşlar sona ermedi. Bir bölgede sona erse de başka bölgede savaş başladı. Ve Batılı ülkelerin silah sektörü giderek artan bir tempo ile çalışmaktadır. Osmanlı devrinde Kudüs'te 1 manga 1 onbaşı 9 er huzur ve düzeni sağlıyordu. Şimdi ise o huzuru İsrail tugayları sağlıyamıyor. Çünkü adil değiller.

M.Necati Özfatura.14.12.2013

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.